Pierwsze spotkanie z cyklu „Studiuj z Dobrą Wiarą!”

Dnia 27 marca 2019 r. KNPR „Bona Fides” rozpoczęło nowy, nieco odmienny od dotychczas organizowanych, cykl spotkań dotyczących studiowania – „Studiuj z Dobrą Wiarą!”. Tego też dnia odbyło się spotkanie inaugurujące, zatytułowane „Jak uczyć się skutecznie? Kreatywne metody nauki”.

Naszym gościem był Pan mgr Szymon Hejmanowski – psychologiczny konsultant ds. procesu studiowania dla Studentów UAM. W trakcie spotkanie mieliśmy możliwość dowiedzieć się, jak skutecznie „zabrać się” do nauki, aby była ona efektywna i pomogła odnieść nam sukces. Oprócz tego, co bardzo ważne, nasz prelegent opowiedział również o sposobach skutecznego zarządzania własnym czasem, co z całą pewnością jest nam niezbędne, gdy przygotowujemy się do sesji, ale nie tylko. Poruszony został również temat radzenia sobie ze stresem, który jest nieodłącznym elementem studenckiego życia. Zarówno po spotkaniu, jak i w trakcie, uczestnicy spotkania mieli możliwość zadawania pytań naszemu gościowi, których nie brakowało!

Spotkanie cieszyło się sporym zainteresowaniem wśród społeczności studenckiej – co potwierdza imponująca frekwencja.

Już dziś zapraszamy na kolejne spotkania z naszego cyklu, o których będziemy informować już wkrótce.

Nie może Ciebie na nich zabraknąć! Studiuj z Dobrą Wiarą, studiuj z Bona Fides!

Anna Jarecka